Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
Wyświetl ofertę:
Typ oferty: Cena [tys. zł]: Pow. całkowita [m2]: Pow. działki [m2]: Rodzaj: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

BIUROWY LOKAL UZYTKOWY DO WYNAJMU - CENTRUM SŁUPSKA
Nr oferty:TK 4296
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:wynajem
Powierzchnia całkowita:16 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:biurowy
Opis:

Oferujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego usytuowanego na parterze kamienicy położonej w Śródmieściu. Lokal umeblowany, posiada witrynę i osobne wejście bezpośrednio z ulicy.

Składa się z sali usługowo-biurowej (14 m kw.) i pomieszczenia WC (2 m kw.). Pomieszczenia wykończone zgodnie z ich funkcją. Na podłogach terakota, ściany kryte tynkiem, glazurą i gipsem dekoracyjnym. Centralne ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza wody. Koszt wynajmu: - czynsz dla właściciela razem z czynszem do Wspólnoty Mieszkaniowej i Internetem: 1300 PLN - prąd: według zużycia - KAUCJA: 1000 PLN LOKALIZACJA: Lokal położony na parterze odnowionej kamienicy usytuowanej w samym centrum miasta. Rewelacyjne miejsce dla prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Rejon dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. W pobliżu duże natężenie ruchu pieszych, samochodów i autobusów. W pobliżu dworzec PKS, przychodnia, lokale handlowe i usługowe. Obok ogólnodostępny parking.

POLECAMY !!!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:1200 PLN
» więcej...


TRZY LOKALE UŻYTKOWE DO WYNAJMU LUB KUPNA
Nr oferty:TK 4295
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:wynajem
Powierzchnia całkowita:30 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:biurowy
Opis:

Lokal biurowy po kapitalnym remoncie o powierzchni 30 m2. Biuro składa się z 2 pomieszczeń oraz wc. Nieruchomość znajduję się w Słupsku przy ul. Kilińskiego w "Centrum za rzeką " na poziomie parteru. Posiada udogodniony dostęp dla osób niepełnosprawnych. Przy budynku jest duży parking. Koszt wynajmu 1100 zł netto miesięcznie i większy lokal na wynajem, lokal biurowy lub pod usługi lub inne, po kapitalnym remoncie o powierzchni 81 m2. Nieruchomość posiada 2 wejścia, 3 pomieszczenia na biuro lub podobne, 2 kuchnie i 2 łazienki .Lokal znajduję się w Słupsku przy ul. Kilińskiego w w "Centrum za rzeką " na poziomie parteru. Posiada udogodniony dostęp dla osób niepełnosprawnych. Przy budynku jest duży parking. W lokalu zainstalowano instalację która umożliwia podłączenia serwera komputerowego, dlatego lokal nadaje się na siedzibę sklepu internetowego lub na centrum logistyczne. Istnieje tez możliwość aranżacji pomieszczeń na pokoje gościnne. Koszt wynajmu 3200 zł netto miesięcznie.dwa lokale o tych samych parametrach( możliwość kupna cena 120000zł za jeden).

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:1100 PLN
» więcej...


PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY - CENTRUM SŁUPSKA
Nr oferty:TK 4293
Miejscowość:SŁUPSk
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:92,84 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 92,84 m kw. położony w ścisłym centrum Słupska.

Nieruchomość przystosowana do prowadzenia ekskluzywnego salonu kosmetycznego nadaje się również do adaptacji pod inne rodzaje działalności gospodarczej. Lokal posiada niezależne wejście z ulicy, a jego układ funkcjonalny pozwoli na prowadzenie kilku niezależnych i nieuciążliwych działalności handlowo-usługowych. Zaraz przy wejściu znajdują się dwa oddzielone przedsionkiem pomieszczenia wraz z przynależną do nich toaletą. Dalej przechodzimy do recepcji, która umożliwia swobodną komunikację z kolejnymi trzema niezależnymi gabinetami, pomieszczeniem socjalnym, toaletą, oraz z częścią lokalu usytuowaną na niższym poziomie (sauna, toaleta z kabiną prysznicową, pomieszczenie gospodarcze). Wykończenie pomieszczeń: na ścianach tapety i terakota, w sanitariatach glazura i terakota. Wszystkie okna PCV (z zachowaniem stylistyki budynku). Całość wykończenia nawiązuje do eleganckiej klasyki dającej poczucie ciepła i komfortu. Możliwość zamiany na małe mieszkanie (do 40 m kw.) z dopłatą. Możliwość wynajmu za 3000 PLN + czynsz + opłaty. Kaucja: do uzgodnienia. Czynsz: 350 PLN (z funduszem remontowym) + prąd i gaz.LOKALIZACJA: Kamienica usytuowana w ścisłym Centrum Słupska (7 minut spacerem od Urzędu Miasta, 2 minuty od ul. Tuwima), co ułatwi dojazd ewentualnym klientom i pracownikom. Bliskość galerii handlowej, hali targowej, restauracji, banków, apteki, poczty i placówek administracji samorządowej gwarantuje duże natężenie ruchu pieszych.

POLECAMY !!! !!!

Cena do negocjacji !!!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:446000 PLN
» więcej...


NIEDUŻY LOKAL UZYTKOWY NA PARTERZE
Nr oferty:TK 4252
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:48,99 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy (sklep) usytuowany na parterze dwupiętrowej kamienicy zlokalizowanej na słupskim Osiedlu Akademickim (ul. Bohaterów Westerplatte).

Lokal posiada niezależne wejście z ulicy i duże witryny wystawowe. Powierzchnia sklepu, to 48,99 m kw. Składa się na nią sala sprzedaży (obecnie podzielona pół - lekka ściana szkieletowa), zaplecze socjalne i pomieszczenie WC. Wysokość pomieszczeń, to 4,2 m. Umożliwia to wykonanie antresoli i zyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Centralne ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z elektrycznego przepływowego podgrzewacza. Czynsz: 150 PLN z funduszem remontowym. Roczny podatek od nieruchomości: 1100 PLN. Lokal położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w tej części miasta. Bliskość przystanków autobusowych, uczelni i WKU gwarantuje umiarkowane natężenie ruchu pieszych.

Cena do negocjacji.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:185000 PLN
» więcej...


PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY - CENTRUM
Nr oferty:TK 4251
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:85 m2
Powierzchnia działki:0 m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 85 m kw. usytuowany na parterze kamienicy położonej w Centrum.

Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia: sala sprzedaży, zaplecze socjalne oraz WC. Lokal w dobrym stanie technicznym, odświeżony, przystosowany do prowadzenia różnorakiej działalności handlowo - usługowej i biurowej. W pierwszym pomieszczeniu na podłodze terakota w pozostałych wykładzina dywanowa na ścianach gładz malowana. Wejście do lokalu oraz witryny zewnętrzne znajduj się od strony ulicy. Ogrzewanie elektryczne i ciepła woda z bojlera. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 16 m kw. LOKALIZACJA: Położenie w Centrum i bliskość szkół, sklepów, lokali usługowo - handlowych, placówek oświatowych i urzędów administracji publicznej generuje duże natężenie ruchu pieszych w pobliżu.

Obok ogólnodostępny parking.

POLECAMY !!!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:360000 PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt