Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 106,95 m2, 259 000 zł
 • Działka
  PRZEWŁOKA, 1266 m2, 180000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 60,50 m2, 159 000 zł
 • Działka
  KOBYLNICA, 1200 m2
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 61,5 m2, 230 000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 90,73 m2, 240 000 zł
Wyświetl ofertę:
Typ oferty: Cena [tys. zł]: Pow. całkowita [m2]: Pow. działki [m2]: Rodzaj: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

BOX W GALERII HANDLOWEJ
Nr oferty:TK 4198
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:15,45 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 15,45 m 2 położony w Kupieckiego Centrum Handlowego MANHATAN przy ul. Wileńskiej. Aktualnie zaaranżowany na działalność kosmetyczną, z możliwością kontynuacji podobnej działalności w oparciu w wyposażenie widoczne na zdjęciach. Media: prąd, woda, kanalizacja. Lokal zamykany roletą elektryczną oraz roletami typu verticale położony w miejscu natężonego ruchu klientów, w sąsiedztwie innych usług o pokrewnym profilu i wielu innych branż oraz lokali handlowych. Idealne miejsce na podjęcie działalności w sprawdzonym miejscu. Wokół centrum liczne miejsca parkingowe dla klientów. Koszt utrzymania miesięcznie – czynsz 520 zł + prąd+ podatek od nieruchomości - 500 zł/rok. Cena ofertowa 55 000 zł (z pełnym wyposażeniem) Do negocjacji.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:55000 PLN
» więcej...


LOKAL UZYTKOWY - CENTRUM SŁUPSKA
Nr oferty:TK 4171
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:79,48 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 65,76 m kw. zaaranżowany i od lat wykorzystywany na cele usługowo-handlowe.

Lokalizacja w ścisłym centrum Słupska sprawia, że będzie to idealne miejsce na kancelarię, siedzibę firmy lub inwestycję pod wynajem. Lokal położony na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy, posiada duże witryny. Aktualnie składa się z sali sprzedaży, pracowni, pomieszczenia magazynowego, pomieszczenia socjalnego, i WC. Lokal wykończony materiałami dobrej jakości. Na podłogach terakota nowej generacji, na ścianach gładź tynkowa malowana na kolor.

Lokal posiada instalację alarmową. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwuobiegowego pieca gazowego.

Przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking.

Czynsz: około 400 PLN z funduszem remontowym.

 LOKALIZACJA: Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy położonej wśród zwartej zabudowy ścisłego centrum Słupska. Dzięki temu, że pobliżu znajduje się Dworzec PKP, inne placówki usługowo-handlowe i urzędy administracji publicznej w pobliżu jest duże natężenie ruchu pieszych. POLECAMY !!!

Pośrednik prowadzący -licencja 2309.

Cena:405000 PLN
» więcej...


GARAŻ DO WYNAJĘCIA
Nr oferty:TK 4134
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:17,40 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:garaż
Opis: DO WYNAJĘCIA GARAŻ JEDNOSTANOWISKOWY W BLOKU NA OSIEDLU WESTERPLATTE PRZY UL.IGNACEGO BOGDANOWICZA.
Cena:250 PLN
» więcej...


NIERUCHOMOŚĆ SKŁADAJĄCA SIĘ Z DWÓCH LOKALI UZYTKOWYCH
Nr oferty:TK 3997
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:904,09 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:produkcyjny/magazynowy
Opis:

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch lokali użytkowych stanowiących integralną całość w postaci budynku o pow. 904,09m2 położonego na działce o pow. 1468m2. Budynek w kształcie litery C jest jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony.

Schody na poddasze drewniane. Stropy w części ceramiczne, w części o konstrukcji drewnianej. Stropodach o konstrukcji drewnianej z deskowaniem pokrytym papą na lepiku. Rynny i rury spustowe PCV. Okna PCV. PIERWSZA CZĘŚĆ- na parterze zlokalizowane są pomieszczenia magazynowe i biurowe oraz łazienka z wc i z wydzielonym ścianką natryskiem. Na podłogach terakota, lastriko, panele. Ściany malowane i w części wykończone glazurą. Na poddaszu znajdują się pomieszczenia szatni, stołówki i łazienki z wc. Na podłogach wykładzina PCV, terakota; ściany malowane. w części wykończone glazurą.DRUGA CZĘŚĆ - na parterze zlokalizowano tu kotłownię z piecem gazowym do centralnego ogrzewania typu GENS, pomieszczenia: produkcyjne oraz magazynowe. Nad tą częścią, na piętrze są pokoje biurowe i duży holl. Podłogi w części betonowe, w części wyłożone terakotą, a w pomieszczeniu produkcyjnym płytkami metalowymi. Ściany malowane, w części wyłożone płytami kartonowo-gipsowymi lub wykończone glazurą. Niektóre pomieszczenia wyposażone są w zlewozmywaki jedno lub dwukomorowe nierdzewne. TRZECIĄ CZĘŚĆ - na parterze i na piętrze stanowią pomieszczenia magazynowe. Posadzki betonowe lub wyłożone terakotą, ściany malowane. Do magazynu wjazd przez dwie bramy segmentowe. Do tej części przylega jednokondygnacyjna przybudówka mieszcząca dwa pomieszczenia warsztatowe.Budynek wyposażony jest w instalacje:wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania na gaz zasilanego z własnej kotłowni, alarmową.

Teren działki zagospodarowany, utwardzony polbrukiem i trylinką, z bramą wjazdową.

Nieruchomość położona blisko centrum miasta, przy wylocie na Poznań, dobrze skomunikowana, w której można prowadzić różnorodną działalność usługową i magazynową. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na tym terenie przewidziano usługi - do 2 kondygnacji naziemnych (9m), z dopuszczeniem zabudowy na granicy działki.

Pośrednik prowadzacy - licencja 2309.

Cena:550000 PLN
» więcej...


PENSJONAT W CENTRUM USTKI
Nr oferty:TK 3989
Miejscowość:USTKA
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:300 m2
Powierzchnia działki:1100 m2
Przeznaczenie:turystyczno/gastronomiczny
Opis:

Pensjonat w centrum Ustki, przy głównej ulicy, w wolno stojącym budynku z 1937 r., czterokondygnacyjnym, całkowicie podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej ok. 300 m2, posadowionym na działce o powierzchni 1100 m2, z dwoma garażami wolno stojącymi o łącznej powierzchni 38 m2, w których można prowadzić działalność gospodarczą.

Budynek przy głównej ulicy, cofnięty od chodnika, co zapewnia ciszę i spokój, posiada dwa wejścia z zewnątrz. Działka do zagospodarowania, można zrobić parking i zasadzić zieleń. Budynek murowany, w trakcie remontu, dotychczas przeprowadzono następujące prace: wymiana okien na PCW na parterze, I piętrze i poddaszu, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nowe, nowe instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa. W każdym pomieszczeniu klimatyzacja. W ścianach rozprowadzenie wszystkich przewodów do: alarmów, domofonu, kamer, rtv i internetu. Dach został wyizolowany i wygłuszony wełną izolacyjną, częściowo wymieniona dachówka. Wykończenie pomieszczeń: Na ścianach gładź, częściowo tynk ozdobny, sufity podwieszane, częściowo rozprowadzone oświetlenie, w tym kolorowe ledowe sterowane, nowe grzejniki konwektorowe, na wszystkich podłogach nowa terakota, na ścianach w łazienkach z wc i wc - nowa glazura. Schody drewniane oryginalne odrestaurowane, schody na poddasze drewniane nowe. Do wykończenia pozostało: dachówka częściowo do wymiany, elewacja (stary tynk), w podpiwniczeniu okna stare drewniane, biały montaż w łazienkach z wc.

Centralne ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Możliwość podłączenia do sieci miejskiej. Ciepła woda z pieca gazowego. Wykaz pomieszczeń: Podpiwniczenie: pomieszczenia z oknami, które można przystosować według własnych potrzeb (np. lokalu gastronomicznego, restauracji, klubu np. z bilardem, centrum urody SPA) albo urządzić pokoje dla około 16 osób w zależności od przeznaczenia. Można też urządzić 4 oddzielne apartamenty 4-osobowe. Parter: recepcja, pięć pokoi z łazienkami z wc, pokój, łazienka z wc, wc, korytarz, ganek (w którym można prowadzić działalność gospodarczą, np. sprzedaż lodów albo napoi). I piętro: dwa pokoje z łazienkami z wc i z wyjściami na taras, apartament dwupokojowy z łazienką z wc i z wyjściem na taras, korytarz. Poddasze: duży pokój z łazienką z wc (na całej kondygnacji, możliwość przedzielenia na apartament dwupokojowy). W przygotowanych pokojach można umieścić około 36 osób w komfortowych warunkach.

Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowa nieuciążliwa z zakresu usług administracji, oświaty, opieki społecznej, zabudowa pensjonatowa. Przeznaczenie uzupełniające: usługi z zakresu handlu, gastronomii i innych usług podstawowych, obiekty, sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. Przeznaczenie wykluczone: obiekty handlu o powierzchni sprzedaży powyżej 50 m2, inne niż wymienione wyżej.

Podatek roczny około 2800 zł.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:2200000 PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt