Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
  • Działka
    PRZEWŁOKA, 1266 m2, 180000 zł
  • Mieszkanie
    SŁUPSK, 61,5 m2, 230 000 zł
Wyświetl ofertę:
Typ oferty: Cena [tys. zł]: Pow. całkowita [m2]: Pow. działki [m2]: Rodzaj: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

NIEDUŻY LOKAL UZYTKOWY NA PARTERZE
Nr oferty:TK 4252
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:48,99 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy (sklep) usytuowany na parterze dwupiętrowej kamienicy zlokalizowanej na słupskim Osiedlu Akademickim (ul. Bohaterów Westerplatte).

Lokal posiada niezależne wejście z ulicy i duże witryny wystawowe. Powierzchnia sklepu, to 48,99 m kw. Składa się na nią sala sprzedaży (obecnie podzielona pół - lekka ściana szkieletowa), zaplecze socjalne i pomieszczenie WC. Wysokość pomieszczeń, to 4,2 m. Umożliwia to wykonanie antresoli i zyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Centralne ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z elektrycznego przepływowego podgrzewacza. Czynsz: 150 PLN z funduszem remontowym. Roczny podatek od nieruchomości: 1100 PLN. Lokal położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w tej części miasta. Bliskość przystanków autobusowych, uczelni i WKU gwarantuje umiarkowane natężenie ruchu pieszych.

Cena do negocjacji.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:185000 PLN
» więcej...


PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY - CENTRUM
Nr oferty:TK 4251
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:85 m2
Powierzchnia działki:0 m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 85 m kw. usytuowany na parterze kamienicy położonej w Centrum.

Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia: sala sprzedaży, zaplecze socjalne oraz WC. Lokal w dobrym stanie technicznym, odświeżony, przystosowany do prowadzenia różnorakiej działalności handlowo - usługowej i biurowej. W pierwszym pomieszczeniu na podłodze terakota w pozostałych wykładzina dywanowa na ścianach gładz malowana. Wejście do lokalu oraz witryny zewnętrzne znajduj się od strony ulicy. Ogrzewanie elektryczne i ciepła woda z bojlera. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 16 m kw. LOKALIZACJA: Położenie w Centrum i bliskość szkół, sklepów, lokali usługowo - handlowych, placówek oświatowych i urzędów administracji publicznej generuje duże natężenie ruchu pieszych w pobliżu.

Obok ogólnodostępny parking.

POLECAMY !!!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:360000 PLN
» więcej...


OBIEKT HANDLOWY
Nr oferty:TK 4235
Miejscowość:Scięgnica
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:80 m2
Powierzchnia działki:320 m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Nieruchomość komercyjna z możliwością zmiany sposobu użytkowania na podstawową - mieszkalną zlokalizowana w centralnym punktcie miejscowości Ścięgnica gmina Kobylnica.

Budynek o powierzchni 80m2, o wymiarach ok. 7,5m x 11m usytuowany po boku kwadratowej, wyrównanej działki o powierzchni 320m2. Posiada dwa wejścia narożne i boczne, nowe drzwi antywłamaniowe (wymienione w 2017 roku), drzwi PVC przeźroczyste. · ściany - beton komórkowy, cegła - ocieplony styropianem ( stylizowany a`la mur pruski) · w środku sufit regips, halogeny (wykonane w dużym pomieszczeniu - 40m2),ściany otynkowane i pomalowane na biało, drzwi wewnętrzne do pomieszczeń,wydzielony niewielki aneks kuchenny z kafelkami w dużym pomieszczeniu · w dwóch oknach kraty ozdobne, · małe pomieszczenie 3m2 z wejściem z zewnątrz z tyłu domu ( projekt : pomieszczenie techniczne na pompe ciepła, bojler, instalacja solarna itp) · narożna drewutnia w narożniku domu (1m2)· ogrzewanie : kominek wmurowany w ścianę z rozprowadzeniem ciepła, budynek suchy · zgoda z wodociągów na rozbudowę Obok domu drewniana wiata na grill 3,5m x 2m (stół/ławki), betonowy podjazd na dwa samochody, nasadzenia świerków, pozostała część działki trawa. Stan techniczny budynku dobry, nie wymaga gruntownego remontu. W ostatnim czasie wykonano prace remontowe: · przyłączenie do kanalizacji gminnej - 2017 (nowa studzienka na dzialce i przed dzialka) · nowe przyłącze wodociągowe - 2017 ( nowa studzienka w rogu dzialki ) · nowe przyłącze 220V + nowa linia napowietrzna - w trakcie przygotowania do realizacji prac · zjazd pod dom bezpośrednio z drogi gminnej ( nowa droga gminna ze starobruku zbudowana 2017 / 2018 ) · nowy komin - 2014 · nowy dach : deski + papa + , rynny - 2014r · blachodachówka elewacyjna brązowa modułowa Budmat Wenecja - 2018r · okna PVC (2010) x 2 podłużne pionowe ( 2m x 0,8m)jedno okno duże do podłogi z elektryczną roletą antywłamaniową (2,5 m x 2m) (2011), jedno okno małe PVC Nieruchomość można wykorzystać do prowadzenia działalności gospodarczej lub przy niewielkim wkładzie finansowym zmienić sposób użytkowania na mały dom mieszkalny. Aktualnie budynek jest wynajęty co generuje comiesięczny dochód z tytułu najmu nieruchomości.

Łatwy i szybki dojazd - tuż za wylotem ze Słupska w stronę Koszalina 12 km, 15 minut ze Słupska lub dojazd od strony Sławna lub Bytowa, droga asfaltowa, nieopodal przystanek autobusowy (150m), plac zabaw (200m),pałac (300m), rzeka (400m) jezioro (1800m). Obszar Natura 2000.- przepiękna okolica - w pobliżu jeziora, dużo lasów, rzeka, zwierzęta, spokój i cisza, rekreacja, grzyby, ryby, owoce lasu.ręki. Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:120000 PLN
» więcej...


LOKAL UŻYTKOWY - CENTRUM SŁUPSKA
Nr oferty:TK 4228
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:15,58 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:biurowy
Opis:

Lokal użytkowy w kamienicy, w piwnicy - przyziemiu o pow. 15,58 m kw. - sala sprzedaży powierzchnia 13,02m2 oraz magazynek 2,56m2. Na podłodze terakota, na ścianach glazura, . Oświetlenie. Drzwi wejściowe przeszklone. W lokalu umywalka, brak toalety, brak ogrzewania. Ciepła woda bojler elektryczny. Ogrzewanie miejskie zostanie doprowadzone w 2018 r. Koszty utrzymania – miesięczny czynsz z FR 82 zł. Lokal położony w centrum miasta, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, blisko przystanek autobusowy, miejsca parkingowe.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:23000 PLN
 
» więcej...


BOX W GALERII HANDLOWEJ
Nr oferty:TK 4198
Miejscowość:SŁUPSK
Typ oferty:sprzedaż
Powierzchnia całkowita:15,45 m2
Powierzchnia działki: m2
Przeznaczenie:handlowo-usługowy
Opis:

Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 15,45 m 2 położony w Kupieckiego Centrum Handlowego MANHATAN przy ul. Wileńskiej. Aktualnie zaaranżowany na działalność kosmetyczną, z możliwością kontynuacji podobnej działalności w oparciu w wyposażenie widoczne na zdjęciach. Media: prąd, woda, kanalizacja. Lokal zamykany roletą elektryczną oraz roletami typu verticale położony w miejscu natężonego ruchu klientów, w sąsiedztwie innych usług o pokrewnym profilu i wielu innych branż oraz lokali handlowych. Idealne miejsce na podjęcie działalności w sprawdzonym miejscu. Wokół centrum liczne miejsca parkingowe dla klientów. Koszt utrzymania miesięcznie – czynsz 520 zł + prąd+ podatek od nieruchomości - 500 zł/rok. Cena ofertowa 55 000 zł (z pełnym wyposażeniem) Do negocjacji.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:55000 PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2  3   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt