Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
 • Mieszkanie
  USTKA, 37,11 m2, 225 000 zł
 • Działka
  PRZEWŁOKA, 1266 m2, 180000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 60,50 m2, 159 000 zł
 • Działka
  KOBYLNICA, 1200 m2
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 61,5 m2, 230 000 zł
Wyświetl ofertę:

ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NAD MORZEM - PIERWSZE PIĘTRO-REZERWACJA OFERTY
Nr oferty:TK 4234
Miejscowość:USTKA
Typ:sprzedaż
Położenie:ul.GRUNWALDZKA
Powierzchnia:37,11 m2
Ilość pokoi:2
Piętro:1 / 4
Opis:

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w budynku mieszkalnym, czteropiętrowym, na I piętrze.

Budynek położony tylko 1,3 km od morza, ok. 15 minut spacerem, lub 4 minuty samochodem. Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, słoneczne, rozkładowe o pow. 37,11 m2. Sprzedaż mieszkania z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie po remoncie.Wszystkie okna PCV, w oknach żaluzje. W całym mieszkaniu nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. W dużym pokoju na podłodze panele, na ścianach, gładź. Z dużego pokoju wyjście na balkon. W małym pokoju na ścianach gładź oraz element ozdobny w postaci tapety. W kuchni terakota i glazura, szafki kuchenne w zabudowie, pralka, kuchenka. W łazience z wc, na ścianach glazura, na podłodze terakota, kabina prysznicowa. Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej 205,59 zł. Mieszkanie opomiarowane. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, okna na klatce PCV, domofon.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:225 000 PLN
» więcej...


JEDNOPOKOJOWE MIESZKANIE W USTCE
Nr oferty:TK 4215
Miejscowość:USTKA
Typ:sprzedaż
Położenie:centrum
Powierzchnia:39,70 m2
Ilość pokoi:1
Piętro:0 /
Opis:

SPRZEDAŻ lub ZAMIANA. Atrakcyjna lokalizacja.

Mieszkanie 1 pokojowe, o pow. 40 m.kw., położone na parterze 1-piętrowej kamienicy w centrum miasta.

Mieszkanie słoneczne oraz rozkładowe, tj. do każdego pomieszczenia oddzielne wejście. Na podłodze w przedpokoju, kuchni oraz łazience (kabina natryskowa) z wc - terakota, w pokoju - panele. Widna, duża kuchnia ( pow. ok. 9 m2).Wymienione drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Wszystkie okna plastikowe. Ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody. Ogrzewanie elektryczne. W cenie może pozostać częściowo wyposażenie - do uzgodnienia z właścicielem. Mieszkanie bez opłat czynszowych. Teren wokół budynku ogrodzony. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie, możliwość parkowania na terenie posesji oraz dodatkowo budynek gospodarczy ( w ramach części wspólnych do wyłącznego korzystania przez właściciela). Polecamy! UWAGA!

Możliwa zamiana na mieszkanie 2 pokojowe w Ustce, o powierzchni ok. 40 - 45m2, parter - II piętro .

Pośrednik prowadzący -licencja 2309.

Cena:220 000 PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA W NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI
Nr oferty:TK 4133
Miejscowość:ROWY
Powierzchnia działki:1000 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Działka pod zabudowę mieszkaniową, usługową a także teren zabudowy usług turystycznych; Działka niezabudowana o powierzchni 1000 m2 .Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, o bokach dogodnych do zabudowy ok. 32 m.

Uzbrojenie w media: woda i kanalizacja znajduje się w drodze przy działce - podłączenia należy uzgodnić z poszczególnymi gestorami sieci, na działce jest skrzynka elektryczna.Jest projekt budowy na działce 8 domków letniskowych z infrastrukturą techniczną, z wydanym pozwoleniem na budowę.Teren do wyrównania, porośnięty samosiejkami, dojazd drogą gruntową, sąsiedztwo stanowią działki zabudowane domami mieszkalnymi: całorocznymi i letniskowymi oraz małymi pensjonatami. Dojazd do drogi głównej ok. 250 m, do morza ok. 1300 m.

ROWY to nadmorska miejscowość położona w Gminie Ustka, 20 km od Ustki i 30 km od Słupska. Miejscowość położona wśród lasów sosnowych. W okolicy znajdują się wybrzeża klifowe i ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:350000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE POŁOŻONE W PASIE NADMORSKIM
Nr oferty:TK 4096
Miejscowość:PRZEWŁOKA
Powierzchnia działki:1266 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis: Dwie działki budowlane położone obok siebie, o łącznej powierzchni 1266 m2, płaskie, porośnięte trawą (w części ogródek warzywny i drzewa oraz krzewy owocowe), położone w Przewłoce w stronę wyjazdu do Orzechowa. Sprzedaż wyłącznie dwóch działek razem. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, przeznaczona pod zabudowę. Teren równy, bez przeszkód terenowych, dogodny do zabudowy, w kształcie prostokąta. Uzbrojenie: prąd, woda, kanalizacja. Działki wspólnie ogrodzone, z bramą wjazdową. Dojazd utwardzony. Dla terenu jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W okolicy zabudowania jednorodzinne. Odległość od Słupska około 20 km, do Ustki około 1 km. Pośrednik prowadzący - licencja 2309.
Cena:180000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA NAD MORZEM
Nr oferty:TK 4076
Miejscowość:PRZEWŁOKA
Powierzchnia działki:1072 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1072m2, zlokalizowanej w nadmorskiej wsi Przewłoka.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren na którym położona jest działka przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Uzbrojenie : woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz w drodze. Z działką sprzedawany będzie udział w drodze dojazdowej - 1000zł W ofercie sprzedaży są jeszcze dwie działki o pow. 1069m2 i 1178m2 z ceną 150zł/m2. Zapisy w planie MN –tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: Zakres dopuszczalnych funkcji:a) budynki mieszkalne jednorodzinne,b) domy letniskowe, c) dopuszcza się lokalizację maksymalnie dwóch budynków (mieszkalnych jednorodzinnych lub rekreacyjnych) na jednej działce budowlanej,d) obiekty i urządzenia związane z funkcją podstawową (drogi wewnętrzne, dojazdy, miejscapostojowe, dojścia piesze, zieleń, elementy małej architektury, place gospodarcze, placezabaw dla dzieci, tereny i urządzenia sportowe itp ),e) budynki gospodarcze, garaże wolnostojące lub dobudowane,f) usługi nie zakłócające funkcji mieszkaniowej - do 30% powierzchni całkowitej budynku,g) budynki i ich części dla zakwaterowania turystycznego i rekreacyjnego takie jak: pokoje do wynajęcia (maksymalnie 6 pokoi w jednym budynku mieszkalnym), domki campingowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej – maksymalnie 4 domki na jednej działce budowlanej,h) pomieszczenia usług agroturystyki, i) sieci, urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej, w zakresie niezbędnym do obsługi funkcji podstawowej.Parametry zabudowy dla nowych obiektów budowlanych o funkcji podstawowej i uzupełniającej: maksymalna wysokość - 10m, dopuszcza się realizację dachów spadzistych o kącie pochylenia połacidachowych w przedziale od 30-45°. Parametry zabudowy dla nowych budynków gospodarczych i towarzyszących:maksymalna wysokość zabudowy – 5m, dopuszcza się realizację dachów spadzistych i płaskich. Dopuszczalny procent pow. zabudowy działki budowlanej: 30% - dotyczy wszystkich obiektów budowlanych zlokalizowanych na działce budowlanej łącznie. Wskaźnik intensywności zabudowy terenu: max: 0,3 – min. Minimalny procent powierzchni terenów biologicznie czynnych – min 45%. Co najmniej 1 miejsce postojowe (w tym garaż) na każdy wydzielony lokal mieszkalny, co najmniej 1 miejsce postojowe na każdy pokój do wynajęcia, domek.

Przewłoka to miejscowość sąsiadująca z Ustką, położona w rejonie obszaru krajobrazu chronionego "Wybrzeże Bałtyku na wschód od Ustki" około 2km od morza, która staje się centrum turystycznym, coraz bardziej konkurencyjnym dla Ustki. Okoliczne atrakcje to uzdrowisko Ustka, szeroka piaszczysta plaża w Orzechowie, a na wschód wybrzeże klifowe, nieustannie się zmieniające. Wydmy nadbrzeżne porośnięte są lasami sosnowymi,bukowymi i mieszanymi. W okolicy na turystów czeka szereg atrakcji między innymi posterunek obserwacyjny, który został utworzony przez prawdopodobnie Szwedów w czasie wojny trzydziestoletniej w XVII wieku (po prawej stronie ujścia Orzechówki), dzięki któremu kontrolowali oni sytuację u wejścia do portu w Ustce. Dodatkowo nieopodal plaży usytuowana jest niemal 50 metrowa, betonowa konstrukcja swoim wyglądem przypominająca latarnię morską. Wieża znajduje się na terenie OW "Leśnik".

Pośrednik prowadzacy - licencja 2309.

Cena:160800 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt