Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
Wyświetl ofertę:

PIĘCIOPOKOJOWY APARTAMENT NAD KANAŁEM PORTOWYM
Nr oferty:TK 4307
Miejscowość:USTKA
Typ:sprzedaż
Położenie:centrum - BULWAR PORTOWY
Powierzchnia:128,63 m2
Ilość pokoi:5
Piętro:3 / 3
Opis:

Apartament dwupoziomowy w nowym budynku przy Bulwarze Portowym w Ustce.

Budynek położony bezpośrednio nad kanałem portowym z widokiem na marinę. Mieszkanie na III piętrze w budynku z windą. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie i dwie łazienki na podstawowej kondygnacji oraz sypialnia i duży holl na drugim poziomie. Mieszkanie wyposażone w nowoczesne sprzęty i umeblowanie (które pozostają bez dodatkowych dopłat). Stan techniczno użytkowy mieszkania widoczny na zdjęciach i wirtualnej wycieczce. Zapraszamy do oglądania.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:995 000 PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA NAD MORZEM
Nr oferty:TK 4076
Miejscowość:PRZEWŁOKA
Powierzchnia działki:1072 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1072m2, zlokalizowanej w nadmorskiej wsi Przewłoka.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren na którym położona jest działka przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Uzbrojenie : woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz w drodze. Z działką sprzedawany będzie udział w drodze dojazdowej - 1000zł W ofercie sprzedaży są jeszcze dwie działki o pow. 1069m2 i 1178m2 z ceną 150zł/m2. Zapisy w planie MN –tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: Zakres dopuszczalnych funkcji:a) budynki mieszkalne jednorodzinne,b) domy letniskowe, c) dopuszcza się lokalizację maksymalnie dwóch budynków (mieszkalnych jednorodzinnych lub rekreacyjnych) na jednej działce budowlanej,d) obiekty i urządzenia związane z funkcją podstawową (drogi wewnętrzne, dojazdy, miejscapostojowe, dojścia piesze, zieleń, elementy małej architektury, place gospodarcze, placezabaw dla dzieci, tereny i urządzenia sportowe itp ),e) budynki gospodarcze, garaże wolnostojące lub dobudowane,f) usługi nie zakłócające funkcji mieszkaniowej - do 30% powierzchni całkowitej budynku,g) budynki i ich części dla zakwaterowania turystycznego i rekreacyjnego takie jak: pokoje do wynajęcia (maksymalnie 6 pokoi w jednym budynku mieszkalnym), domki campingowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej – maksymalnie 4 domki na jednej działce budowlanej,h) pomieszczenia usług agroturystyki, i) sieci, urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej, w zakresie niezbędnym do obsługi funkcji podstawowej.Parametry zabudowy dla nowych obiektów budowlanych o funkcji podstawowej i uzupełniającej: maksymalna wysokość - 10m, dopuszcza się realizację dachów spadzistych o kącie pochylenia połacidachowych w przedziale od 30-45°. Parametry zabudowy dla nowych budynków gospodarczych i towarzyszących:maksymalna wysokość zabudowy – 5m, dopuszcza się realizację dachów spadzistych i płaskich. Dopuszczalny procent pow. zabudowy działki budowlanej: 30% - dotyczy wszystkich obiektów budowlanych zlokalizowanych na działce budowlanej łącznie. Wskaźnik intensywności zabudowy terenu: max: 0,3 – min. Minimalny procent powierzchni terenów biologicznie czynnych – min 45%. Co najmniej 1 miejsce postojowe (w tym garaż) na każdy wydzielony lokal mieszkalny, co najmniej 1 miejsce postojowe na każdy pokój do wynajęcia, domek.

Przewłoka to miejscowość sąsiadująca z Ustką, położona w rejonie obszaru krajobrazu chronionego "Wybrzeże Bałtyku na wschód od Ustki" około 2km od morza, która staje się centrum turystycznym, coraz bardziej konkurencyjnym dla Ustki. Okoliczne atrakcje to uzdrowisko Ustka, szeroka piaszczysta plaża w Orzechowie, a na wschód wybrzeże klifowe, nieustannie się zmieniające. Wydmy nadbrzeżne porośnięte są lasami sosnowymi,bukowymi i mieszanymi. W okolicy na turystów czeka szereg atrakcji między innymi posterunek obserwacyjny, który został utworzony przez prawdopodobnie Szwedów w czasie wojny trzydziestoletniej w XVII wieku (po prawej stronie ujścia Orzechówki), dzięki któremu kontrolowali oni sytuację u wejścia do portu w Ustce. Dodatkowo nieopodal plaży usytuowana jest niemal 50 metrowa, betonowa konstrukcja swoim wyglądem przypominająca latarnię morską. Wieża znajduje się na terenie OW "Leśnik".

Pośrednik prowadzacy - licencja 2309.

Cena:160800 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA LETNISKOWA NAD MORZEM
Nr oferty:TK 4032
Miejscowość:DĘBINA
Powierzchnia działki:1023 m2
Przeznaczenie:rekreacyjna
Opis:

Działka letniskowa w miejscowości nadmorskiej Dębina o całkowitej powierzchni 1023 m2. Dojazd – zjazd z drogi asfaltowej Dębina – Rowy a następnie około 100 m drogą utwardzoną. W sąsiedztwie znajdują się inne działki rekreacyjne, niektóre zabudowane domkami letnimi – przyczepami oraz las.Działka uzbrojona prąd, woda, kanalizacja. Odległość od morza w lini prostej drogą przez las około 500 m.

Pośrednik prowadzacy - licencja 2309.

Cena:225000 PLN
Cena za m2: PLN
  
» więcej...


DZIAŁKA REKREACYJNA - 4 KM OD MORZA - ATRAKCYJNA CENA
Nr oferty:TK 3720
Miejscowość:NAĆMIERZ
Powierzchnia działki:1195 m2
Przeznaczenie:rekreacyjna
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1195 m kw. złożona z dwóch działek gruntu (695 m kw. + 500 m kw.) położonych w nadmorskiej miejscowości Naćmierz.

Działki płaskie, zagospodarowane, uzbrojone (woda, prąd, szambo, dodatkowo studnia głębinowa). Na jednej z nich stoją dwa domki holenderskie z tarasami (każdy po około 25 m kw.).Domek nr I (6 osobowy): 3 pokoje (sypialnia, salon, dodatkowy pokój) + wyposażona kuchnia (włącznie z lodówką) + pomieszczenie socjalne (wejście z zewnątrz). Domek nr II (8 osobowy): 4 pokoje (sypialnia + salon + 2 pokoje + wyposażona kuchnia (włącznie z lodówką).W każdym domku pełne wyposażenie i umeblowanie (butla na gaz, telewizor, kominek do ogrzewania). Na działkach grill, plac zabaw dla dzieci i piaskownica, altana z ławkami, garaż.

Naćmierz - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Postomino, 4 km od morza.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:150000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt