Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
Wyświetl ofertę:
Cena [tys. zł]: Pow. działki [m2]: Przeznaczenie: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

DZIAŁKI BUDOWLANE NA TRASIE SŁUPSK-USTKA
Nr oferty:TK 4292
Miejscowość:BYDLINO
Powierzchnia działki:1015 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Działki budowlane w miejscowości Bydlino (trasa Słupsk - Ustka), powierzchnie działek od 1015 mkw do 1038 mkw;

Działki w kształcie prostokąta o dogodnym kształcie do zabudowy, teren równy o lekkim nachyleniu; Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki położona są na terenie przeznaczonym do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych; powierzchnia zabudowy i powierzchnia utwardzona nie powinny przekraczać łącznie 50% powierzchni obszaru, budynki o wysokości nie przekraczającej jednego piętra. Uzbrojenie w przyłącza wody, kanalizacji, energii elektrycznej, gazu, znajduje się w drodze, podłączenia mediów należy ustalić z instytucjami branżowymi. Wjazd na działki z drogi wewnętrznej, działki nie ogrodzone. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, nowe budynki mieszkalne, las.

Cena działek 46 zł za 1 mkw. Cena obejmuje udział w drodze wewnętrznej.

Bydlino to miejscowość położona przy drodze wojewódzkiej , jest to trasa Słupsk - Ustka, 9 km od Słupska i 9km od Ustki. Dobre połączenie komunikacyjne zarówno ze Słupskiem jak i z Ustką. Przez Bydlino przepływa rzeka Słupia.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:46600 PLN
Cena za m2:46 PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA - 8KM OD SŁUPSKA
Nr oferty:TK 4257
Miejscowość:WIESZYNO
Powierzchnia działki:2032 m2
Przeznaczenie:budowlano-usługowa
Opis:

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow.2032m2 położoną w Wieszynie gm. Słupsk, ok. 8km od Słupska i tylko 1km od Redzikowa.

Działka narożna, położona jest bezpośrednio przy głównej ulicy i wewnętrznej drodze tzw. ślepej i z trzech stron otoczona drzewami i krzewami. Działka ma kształt trapezu o podstawie 58m i boku 35m. Sieci wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna w ulicy - warunki podłączenia należy uzgodnić z gestorami sieci.

Dla terenu, na którym położona jest przedmiotowa działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Redzikowo - Wieszyno. Wg mpzp teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej, a funkcje usługowe w formie budynków lub lokali wbudowanych. Dopuszcza się lokalizację usług turystycznych oraz innych jak nieuciążliwe rzemiosło artystyczne, gastronomia lub inne nieuciążliwe wynikające z potrzeb mieszkańców.

Wyklucza się lokalizację funkcji obsługi komunikacji,hurtowni oraz kempingów.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:72000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA INWESTYCYJNA W SŁUPSKU
Nr oferty:TK 4243
Miejscowość:SŁUPSK - oś.NIEPODLEGŁOŚCI
Powierzchnia działki:10499 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Teren inwestycyjny z funkcją - zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej (1.MN) położony w granicach miasta Słupska, w Dzielnicy Mieszkaniowej Zachód, przy ul. Legionów Polskich.

Powierzchnia działki 10 499 m 2, kształt zbliżony do kwadratu. Teren równy, płaski.

Do obowiązującego podziału wg planu dozwala się wtórny podział geodezyjny w celu wydzielenia działek budowlanych o powierzchni od 800m ² do 1000 m ², z frontem min szerokości 17 m 2.

 Teren wolny od zabudowy w stosunku do powierzchni działki 50%, w tym 20% powierzchni biologicznie czynnej.

 Typ zabudowy – wolnostojący lub bliźniaczy, wysokość zabudowy – do 2 kondygnacji naziemnych i 1 podziemnej.  Dachy strome, dwu lub wielospadowe.

 Dodatkowo na działce należy wyznaczyć miejsca parkingowe i garaży, miejsca na pojemniki na odpady oraz tereny zieleni urządzonej i rekreacyjnej.

 Media: woda i ścieki, energia elektryczna, gaz – podłączenie w uzgodnieniu z operatorami sieci do projektowanych lub istniejących sieci w ulicach.  Ogrzewanie – ekologiczne media grzewcze.

Nieruchomość położona w dynamicznie rozwijającej się części miasta, na osiedlu Niepodległości. W pobliżu trwające i zakończone inwestycje mieszkaniowe. W sąsiedztwie już istniejące usługi oświatowe: przedszkole, szkoła, punkty handlowe i usługowe.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:630000 PLN
Cena za m2:60 PLN
» więcej...


DZIAŁKI BUDOOWLANE W JEZIERZANACH
Nr oferty:TK 4233
Miejscowość:JEZIERZANY
Powierzchnia działki:1123 m2
Przeznaczenie:budowlano-usługowa
Opis:

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Jezierzany koło Jarosławca, ok. 2 500 metrów od morza, ok. 820 metrów od jeziora Wicko.

Działki powierzchnie i cena za mkw: działki o pow. 0,1123 ha , 0,1198 ha i 0,1077 ha cena ofertowa za mkw – 50 zł działka o pow. 0,7828 ha – 35 zł za mkw działki o pow. 0,2411 ha, 0,2428 ha, 0,2530 ha - 40 zł za mkw całość tj. 1,2000 ha - 348 000 zł Działki sąsiadują z działkami budowlanymi, rolnymi. W okolicy zabudowa pensjonatowa, letniskowa, mieszkaniowa. Działka w kształcie prostokąta, dogodne do zabudowy, teren płaski, dojazd drogą polną.

Media: prąd w odległości ok. 160 m. kanalizacja, woda w drodze dojazdowej. Przeznaczenie terenu według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Postomino: tereny przeznaczone pod funkcję turystyki z preferencją dla budowy obiektów pobytowych typu pensjonatowego, dopuszcza się funkcję uzupełniającą mieszkaniową oraz usług nieuciążliwych pod warunkiem zachowania funkcji działki określonej wyżej. Do Jarosławca prowadzą nowe asfaltowe drogi: dla samochodów oraz rowerów. Do drogi głównej w kierunku Jarosławca (nowa droga o nawierzchni asfaltowej) ok. 200 m.

Jezierzany to mała wieś w okolicy Jarosławca – położona nad jeziorem Wicko Morskie i oddalona od morskiej plaży o około 2,5 km. To urocze miejsce, w którym można odpocząć dala od sezonowego zamieszania, a jednocześnie blisko do morza. Nadmorski klimat, powietrze nasycone jodem oraz nieskażone środowisko naturalne stanowią o wyjątkowości tego miejsca. Jezierzany położone są w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, pomiędzy Darłowem a Ustką w obszarze chronionego krajobrazu "Pas Pobrzeża na zachód od Ustki". Miejscowość zlokalizowana jest nad jeziorem Wicko, które kanałem połączone jest z Morzem Bałtyckim. Warunki panujące nad jeziorem są idealne dla miłośników „żagli” oraz dla wędkarzy.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:56150 PLN
Cena za m2:50 PLN
» więcej...


DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE WE WŁYNKÓWKU
Nr oferty:TK 4232
Miejscowość:WŁYNKÓWKO
Powierzchnia działki:1930 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 1930 m2 zlokalizowana w miejscowości Włynkówko przy trasie Słupsk - Ustka, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Posiada dostęp do drogi publicznej, bezpośredni wjazd na działkę z ulicy osiedlowej. Ustalone warunki zabudowy dla inwestycji - zabudowa mieszkaniowo - usługowa, zabudowa mieszkaniowa wyłącznie w formie zabudowy jednorodzinnej, funkcje usługowe dopuszcza sie w formie budynków lub lokali w budynkach o funkcji mieszkaniowej. Działka niezabudowana, uzbrojona w sieć wodociągową i kanalizacyjną oraz ich przyłącza doprowadzone do granicy przedmiotowej działki. Na działce wykonane jest przyłącze energetyczne (skrzynka elektryczna). T

opowa lokalizacja na trasie Słupsk - Ustka, najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne jednym z boków graniczy z rzeczką Strzałka, dużo zieleni i miejsc spacerowych.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:170000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2  3  4  5   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt