Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
 • Działka
  PRZEWŁOKA, 1266 m2, 180000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 60,50 m2, 159 000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 75,81 m2, 290 000 zł
 • Działka
  KOBYLNICA, 1200 m2
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 61,5 m2, 230 000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 90,73 m2, 240 000 zł
 • Dom
  ŁOSINO, 142,15 m2, 750000 zł
Wyświetl ofertę:
Cena [tys. zł]: Pow. działki [m2]: Przeznaczenie: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ
Nr oferty:TK 4206
Miejscowość:WRZĘŚCIE
Powierzchnia działki:1173 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

DZIAŁKA BUDOWLANA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM DOMU PARTEROWEGO WOLNOSTOJĄCEGO, JEDNORODZINNEGO

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1173 m2 w miejscowości Wrzeście na osiedlu domów jednorodzinnych w obrębie geodezyjnym Wrzeście - Kępno w gminie Słupsk.

Działka w pełni uzbrojona z podłączeniem do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, skrzynka elektryczna na granicy działki. Drogi gminne. Projekt przewiduje budowę budynku parterowego z nieużytkowym poddaszem ( możliwym do adaptacji), bez podpiwniczenia, dachem dwuspadowym oraz daszkiem nad wejściem. Parter dzieli sę na część dzienną ( salon z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią) z wyjściem na taras, oraz strefę nocną - trzy sypialnie w tym jedna z własną garderobą, toaleta, łazienka. Część gospodarczą stanowi pomieszczenie gospodarcze z dostępem do garażu i zlokalizowanej za nim kotłowni. Zgodnie z projektem całkowita powierzchnia parteru wynosi 126,12m2 ( powierzchnia użytkowa 99,19 m2; pomieszczenie gospodarcze + kotłownia o łacznej powierzchni 26,93 m2. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Słupsku usytuowane w bloku mieszkalnym.

Pośrednik prowadzącym - licencja 2309.

Cena:59900 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANĄ DECYZJĄ O WARUNKACH ZABUDOWY
Nr oferty:TK 4205
Miejscowość:ZAGÓRZYCA
Powierzchnia działki:13600 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Na sprzedaż duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,36 ha zlokalizowana w cichej i malowniczej miejscowości - Zagórzycy (gm. Damnica). Działka zawiera grunty orne klasy IVb, łąki klasy IV oraz wody. Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, posiada natomiast decyzję o warunkach zabudowy, która pozwala na utworzenie zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym poprzez budowę budynku mieszkalnego dwurodzinnego w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch budynków gospodarczych.

WARUNKI W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY: - szerokość elewacji frontowej - nie określa się. - wysokość elewacji frontowej od poziomu przyległego terenu do okapu dachu - maksymalnie 5m. - geometria dachu - dachy dwuspadowe, z możliwością realizacji lukarn i naczółków, o kalenicy głównej, równoległej do drogi, kącie nachylenia połaci dachowych - 35 - 45 stopni. - projektowana powierzchnia zabudowy - nie ustala się. - na wszystkich obiektach stosować jednakowe materiały i elementy wykończeniowe. - projektowany wjazd na posesję z przyległej drogi gminnej.

Na działce aktualnie znajduje się 35 m kw. domek (zaplecze budowy). Do niego doprowadzona jest instalacja elektroenergetyczna i wodnokanalizacyjna. Na terenie nieruchomości znajduje się własne ujęcie wody (pozytywna opinia Państwowej Inspekcji Sanitarnej) - własna studnia głębinowa, hydrofornia i 300 litrowy zbiornik na wodę. Działka ogrodzona, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowych oraz z wydzielonym miejscem wypoczynkowym (tu roślinność ozdobna). Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną.

Zagórzyca: wieś - ulicówka w Polsce, w województwie pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Damnica, nad rzeką Charstnicą. Siedziba sołectwa Zagórzyca. W centrum wsi neogotycki kościół pw. św. Józefa z 1844r. Znajdują się tutaj również dwa sklepy i szkoła podstawowa. Bardzo dobra komunikacja ze Słupskiem (około 18 km) i pobliskimi miejscowościami (Główczyce, Łeba, Potęgowo, Wicko) dzięki przystankom NORD Express i PKS Słupsk.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309

Cena:204000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA W BYDLINIE
Nr oferty:TK 4203
Miejscowość:BYDLINO
Powierzchnia działki:1187 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na os. Złoty Potok w Bydlinie. Działka narożna, o kształcie zbliżonym do kwadratu, ma powierzchnię 1187m2. Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obrębu Bydlino położona jest na terenie zabudowy usługowej z towarzyszeniem funkcji mieszkaniowej oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej U/MN. Wg mpzp wysokość zabudowy max do 10m, a budynków gospodarczych do 4,5m. Dachy symetryczne proste o kącie nachylenia 20o do 45o. Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki max 45%. Skrzynka elektryczna na granicy działki, sieć wodociągowa i kanalizacyjna w drodze przy granicy działki. Droga dojazdowa do działki utwardzona - jezdnia i chodniki wyłożone polbrukiem.

Bydlino to wieś położona przy drodze krajowej nr 21, na trasie Słupsk - Ustka, w odleglości ok. 10km od Słupska i 9km od Ustki. Przez miejscowość przepływa rzeka Słupia uchodząca do Morza Bałtyckiego. Stąd prowadzą drogi lokalne w kierunku miejscowości turystycznej Rowy oraz do Strzelina i Zamełowa ( Dolina Charlotty).

UWAGA!!! GRATIS POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:68000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA W MACHOWINIE
Nr oferty:TK 4199
Miejscowość:MACHOWINO
Powierzchnia działki:1551 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1551 m2 położona na terenie zurbanizowanym w miejscowości Machowino gmina Ustka (12 km od Ustki, 18 km od Rowów) Działka w kształcie prostokąta z dostępem od wschodu do wewnętrznej drogi dojazdowej, sąsiaduje z działkami budowlanymi oraz nowo wybudowanymi domami jednorodzinnymi wolno stojącymi. Na jej terenie przewiduje się budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem oraz wbudowanym garażem według projektu katalogowego o nazwie ,, DOM W MORELACH ” (N) (projekt w cenie, dostępny do wglądu w siedzibie biura Merkury) Działka częściowo ogrodzona, uzbrojona w sieć wodociągową oraz energetyczną, zlokalizowaną na terenie działki.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:60000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA ROLNA W KORZYBIU
Nr oferty:TK 4194
Miejscowość:KORZYBIE
Powierzchnia działki:793 m2
Przeznaczenie:rolna
Opis: Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka o powierzchni 793 m kw., sklasyfikowana w rejestrze gruntów jako RVI (grunty rolne klasy IV). Nieruchomość położona w centrum Korzybia (ul. Dworcowa), około 400 m od Jeziora Korzybskiego i około 2 km od Jeziora Kryształ. Uzbrojenie w energię elektryczną na działce, przyłącze wodne i kanalizacyjne doprowadzone do granicy działki. Dojazd asfaltową drogą gminną. Sąsiedztwo stanowią jednorodzinne zabudowania mieszkalne, sklep i remiza OSP. Teren działki płaski, trawiasty, bez zadrzewień. Cena: 27,74 PLN / m kw. do negocjacji !!! Korzybie: wieś położona w Województwie Pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Kępice, przy drodze wojewódzkiej nr 209 i na trasie linii kolejowej 405.Lasy rozciągające się wokół Korzybia zwano kiedyś „puszczą korzybską” ze względu na ich walory przyrodnicze. W okolicy wiele polodowcowych jezior oraz bagien. We wsi dworce PKP i PKS, sklepy wielobranżowe, kościół rzymskokatolicki, stadion piłkarski, Zespół Szkół im. ks. Stanisława Augustyńczyka. Pośrednik prowadzący - licencja 2309.
Cena:22000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2  3  4  5   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt