Strona główna

O firmie

Mieszkania

Domy

Działki

Obiekty

Oferty nad morzem

Dodaj ofertę

Kontakt
POLECAMY
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 106,95 m2, 259 000 zł
 • Działka
  PRZEWŁOKA, 1266 m2, 180000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 60,50 m2, 159 000 zł
 • Działka
  KOBYLNICA, 1200 m2
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 61,5 m2, 230 000 zł
 • Mieszkanie
  SŁUPSK, 90,73 m2, 240 000 zł
Wyświetl ofertę:
Cena [tys. zł]: Pow. działki [m2]: Przeznaczenie: Lokalizacja:  
Wyświetl wszystkie oferty

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH W MACHOWINIE
Nr oferty:TK 4221
Miejscowość:MACHOWINO
Powierzchnia działki:1360 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Kompleks 11 działek budowlanych pięknie położonych w miejscowości Machowino.

Każda działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, o dogodnych do zabudowy bokach.Mniejsze o wymiarach 36, 4 m x 37,2 m i powierzchni 1 360 m ². Dwie większe o powierzchni 1 387 m ², 1 577 m ². Dla tego terenu o łącznej powierzchni 17 500 m 2 wydano decyzję o warunkach zabudowy pozwalającą na każdej działce budowę domu jednorodzinnego z garażem oraz zabudowań gospodarczych. Parametry: szerokość elewacji frontowej: do 15 m, wysokość kalenicy: do 9 m, wysokość okapu do 3,8 m, dach dwuspadowy, z materiałów ceramicznych lub blachodachówka w odcieniach ceglanych, czerwonych, brązowych lub czarnych, kąt nachylenia dachu 27-45 stopni, elewacja – barwy pastelowe i stonowane, dopuszcza się kondygnację podziemną. Wielkość powierzchni zabudowy – do 30 %, wielkość powierzchni biologicznie czynnej: min. 50 %. Ekspozycja słońca - wejście od strony zachodniej a ogród od strony wschodniej. Do każdej działki dojazd wewnętrzną drogą dojazdową, w której znajduje się pełne uzbrojenie – sieć wodociągowa i kanalizacja sanitarna, prąd.

Cena działek z pełnym uzbrojeniem i udziałem w drodze dojazdowej:

* 9 działek o powierzchni 1 360 m ² - 46 zł/m ² wynosi - 62.500 zł za każdą działkę

* 1 działka o powierzchni 1 387 m ² - 44 zł/m ² wynosi - 61.000 zł.

* 1 działka o powierzchni 1 577 m ² - 38zł/m ² wynosi - 59.900 zł.

Ceny do indywidualnej negocjacji.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309

Cena:62500 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIEJ
Nr oferty:TK 4219
Miejscowość:DĘBINA
Powierzchnia działki:992 i 1091 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o pow. 992m2 i 1091 m2 położone ok. 600m od lasu nadmorskiego, w miejscowości Dębina, gm. Ustka, woj. pomorskie.

Działki o kształtach regularnych z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i energię elektryczną zlokalizowanym w drodze przy granicy działki. Wg miejscowego planu zagospodaowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę letniskową, a powierzchnia zabudowy trwałej działki max 20%. Zabudowa jednokondygnacyjna, z poddaszem użytkowym, podpiwniczona, z dachem wysokim, wielospadowym. Zaleca się technologie drewniane uzupełnione materiałem pochodzenia naturalnego. W sąsiedztwie część działek zabudowanych. Dojazd drogą gruntową gminną i drogą wewnętrzną gruntową. Cena 200zł/m2 obejmuje udział w drodze wewnętrznej.

Dojście do morza urządzoną ul.Nadmorską i dalej lasem nadmorskim. Panują tu idealne warunki do wypoczynku i plażowania. Do sprzedaży również działka sąsiednia o pow. 1091m2. Dębina, to wieś sołecka położona w gminie Ustka w woj. pomorskim zlokalizowana na trasie Słupsk – Rowy, 2km na zachód od Jeziora Gardno, 24 km od Słupska i 4km od Rowów. Tereny otaczające wieś porośnięte są lasami mieszanymi z dużą ilością dębów, stąd nazwa wsi. Dębina, z uwagi na swoje położenie (ok. 700m od morza), z miejscowości typowo rolniczej przekształca się w miejscowość turystyczną, rozwija się tu zabudowa pensjonatowa i agroturystyczna, a istniejące ośrodki wypoczynkowe poddawane są modernizacji i rozbudowie. Do atutów wsi należy zaliczyć, poza urokliwym, klifowym wybrzeżem, także bliskość Słowińskiego Parku Narodowego oraz piękną panoramę na pobliskie jezioro Gardno i otaczające je bagna i łąki. Stanowi ona także doskonałe miejsce dla poszukiwaczy bursztynu, którzy w okresie jesiennych sztormów masowo odwiedzają tą wieś.

UWAGA! GRATIS POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI!

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena: PLN
Cena za m2:200 PLN
» więcej...


ATRAKCYJNA DUŻA DZIAŁKA POŁOZONA NAD JEZIOREM I W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI DO MORZA
Nr oferty:TK 4213
Miejscowość:JEZIERZANY
Powierzchnia działki:16029 m2
Przeznaczenie:budowlano-rolna
Opis:

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POŁOŻONA W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MORZA I JEZIORA W CZĘŚCI BUDOWLANA, Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIANY ROLNICZEGO SPOSOBU UŻYTKOWANIA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWĄ.

Działka niezabudowana o powierzchni 16 029 mkw., położona w miejscowości letniskowej Jezierzany (gmina Postomino) znajdującej się w odległości ok.2 km od nadmorskiej miejscowości Jarosławiec i w odległości ok. 350 m od jeziora Wicko. Działka w ok. 3/5 części powierzchni objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren przeznaczony pod funkcję turystyki z preferencją dla budowy obiektów letniskowych - zabudowa rekreacji indywidualnej lub hotelowej wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Działka z dostępem do drogi publicznej asfaltowej.

Działka położona na terenie płaskim, nie zalesionym, działka o kształcie regularnym, pozwalającym na indywidualne ukształtowanie przestrzeni w zakresie architektonicznym.

Uzbrojenie techniczne terenu: woda, energia elektryczna i kanalizacja przebiegają w drodze dojazdowej.

Jarosławiec- modna i ceniona przez turystów miejscowość turystyczno-wczasowa, położona nad brzegiem morza, sąsiadująca z jeziorem Wicko. W Jarosławcu powstało ostatnio wyjątkowe miejsce dla turystów - sztuczna plaża o powierzchni 3 ha.. Sąsiadujące z Jarosławcem Jezierzany stanowią przedłużenie obszaru Jarosławca, z silnie rozwijającym się sektorem usług turystycznych, zabudowy pensjonatowej i gastronomicznej. Przez miejscowość przebiega Międzynarodowy Szlak Rowerowy R-10. Atutem Jezierzan jest bliskość morza i lokalizacja nad jeziorem Wicko. Sąsiedztwo jeziora pozwoliło na dodatkowy rozwój turystyki wędkarskiej, kajakarskiej. Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:499000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA
Nr oferty:TK 4210
Miejscowość:KOBYLNICA
Powierzchnia działki:14520 m2
Przeznaczenie:usługowo-produkcyjna
Opis: Działka inwestycyjna, o kształcie zbliżonym do prostokąta, położona na terenie dla którego obowiązuje plan miejscowy, w którym funkcja działki, to: teren przemysłu, magazynów, placów, składów (symbol SE.11OP). Dojazd do nieruchomości bardzo dobry - drogą asfaltową bezpośrednio do działki. W bezpośrednim sąsiedztwie pas drogowy obwodnicy Słupska (droga S6) a w dalszym sąsiedztwie inne nieruchomości o charakterze przemysłowym i tereny niezabudowane. W zasięgu pełne uzbrojenie.Pośrednik prowadzący - licencja 2309.
Cena:1000000 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


DZIAŁKA POD BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE
Nr oferty:TK 4209
Miejscowość:KRĘPA
Powierzchnia działki:800 m2
Przeznaczenie:budowlana
Opis:

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową , niezabudowaną składającą się z dwóch działek o łącznej pow. 800m2, położoną w Krępie, w bliskiej odległości od osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową, a następnie gruntową. Dla dziełek wydana została decyzja o warunkach zabudowy, zgodnie z którą na działce może powstać dom jednorodzinny wolnostojący z garażem wbudowanym lub przybudowanym, o powierzchni zabudowy do 160m2, możliwość użytkowego wykorzystania poddasza.. Sieć wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna w drodze wewnętrznej - w niewielkiej odległości od granicy działek. Cena sprzedaży zawiera udziały w drodze wewnętrznej. Krępa Słupska to wieś położona w odległości 5 km od Słupska, na północnym obrzeżu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi, stanowiąca zaplecze mieszkaniowe dla Słupska. We wsi znajdują się sklepy, plac zabaw dla dzieci, przystanek autobusowy. Dojazd do wsi asfaltowa drogą .

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

Cena:34400 PLN
Cena za m2: PLN
» więcej...


« Poprzednia   1  2  3  4  5   Nastepne »

ENIGMA, 76-200 Słupsk, ul.Wojska Polskiego 46-47, tel/fax 059-840-25-40; tel.kom. 0609551051

strona główna | o firmie | mieszkania | domy | działki | obiekty | nad morzem | dodaj ofertę | kontakt